0%

Зведення (Mixing)

Зведення з мультитреку - це найбільш повний вид зведення. Використовуючи наш сервіс з онлайн-зведення, ви надаєте нам окремо всі інструменти, вокали та, за бажанням, ефекти. Кожний файл містить один елемент пісні (вокал, гітара, струнні, бас-гітара, бас-бочка, тощо).

Які переваги зведення з мультитрека?

При зведенні з мультитрека ми маємо доступ до кожного елементу вашої пісні. Маючи доступ до всіх елементів, ми можемо змінювати кожний елемент окремо, не впливаючи на інші. Такий тип роботи дає нам більше можливостей для зведення вашої музики.

Чи потрібно зводити трек?

Якщо ви не впевнені, що онлайн-зведення підійде вам більше, ніж стем-мастеринг або стерео-мастеринг, ви можете вислати нам свій мікс для прослуховування. Напишіть нам лист на studio211@ukr.net та не забудьте прикріпити посилання на трек.

Підготувати трек для зведення зовсім не складно. Ось декілька порад:

- чітко і лаконічно назвіть треки латинськими символами, не використовуючи в імені треку назву пісні чи нумерацію. Наприклад: бас-бочка - KICK або BD, малий барабан - SNARE або SD, гітара - GUIT і т.д.
- виключіть всі компресори, лімітери, noise shaping та dithering на основному виході чи мастер-фейдері
- залиште всі естетичні елементи, які ви вважаєте потрібними (sidechains, automatic filters, reverbs, delays). Ви можете прописати окремий файл, який буде включати тільки просторові обробки (ревербератори та ділеї)
- переконайтесь, що аудіотреки не кліпують. Для найкращого результату зберігайте пікові значення вихідного рівня між -20 та -0,1 dB
- експортуйте кожен окремий трек у форматі "wav" 24bit з частотою дискретизації вашого проекта
- переконайтесь, що ви експортували кожний трек з самого початку проекта. Всі треки мають починатись з одного і того ж місця
- імпортуйте всі треки, які ви щойно зробили, в DAW та послухайте, чи все звучить вірно
- підготуйте треки до завантаження на файлообмінник, помістивши всі файли в один zip архів.

НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

Телефон:

+380674420102

E-mail:

studio211@ukr.net

Facebook